HP Inkjet 415 Z4B53A Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ürün Detayları

HP Inkjet 415 Z4B53A Wifi Mürekkep Püskürtmeli Çok Fonksiyonlu Yazıcı


Çok Fonksiyon Özelliği

HP Inkjet yazıcınızı hem yazıcı olarak, hem fotokopi makinesi olarak hem de tarama cihazı olarak kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde tek cihaz ile tüm işlerinizi halledebilirsiniz ve herhangi başka bir cihaza ihtiyacınız kalmaz. Böylece çok daha az maliyetle, çok daha az enerji ile ve çok daha az yer kaplayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Renkli Baskı Avantajı

Sahip olduğu 3 formda kullanım avantajını da renkli özelliği ile birlikte destekleyebilirsiniz. Bu sayede hem kullanım yelpazesi çok daha fazla genişler hem de daha kaliteli ve kullanışlı sonuçlar elde edebilirsiniz.


Wifi Özelliği Ayrıcalığı

Wifi özelliği sayesinde herhangi başka bir elektronik cihazınız ile çok kolay bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Bu sayede elektronik cihazlarınızda bulunan verileri çok kolay bir şekilde yazıcıya aktarabilir ve herhangi başka bir işleme gerek kalmadan yazıcıdan çıkartabilirsiniz.


İdeal Ölçüler

525 x 553,5 x 256,6 mm ölçüleri sayesinde hem ofis kullanımlarında hem de ev kullanımlarında çok pratik bir şekilde kullanılabilir. Fazla yer tutmaz ve size en uygun gelen yere sığabilir.


Kağıt Boyutu Fonksiyonu

Yazıcınızdan sadece A4 kağıtları değil, aynı zamanda A6 ve B5 boyutlarına sahip kağıtları da çıkartabilirsiniz. Bu sayede her alanda kullanım için uygun hale gelir.


Hızlı Kullanım Fırsatı

Renkli baskılarda dakikada 15 sayfa, siyah beyaz baskılarda ise dakikada tam 19 sayfa çıkarabilir. Bu sayede çok daha hızlı ve pratik bir kullanım sunar.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...